Don't
successful
experiments.

Anonymous

HTTP/1.1 200 OK Server: Zope/(2.13.15, python 2.7.3, linux2) ZServer/1.1 Date: Sat, 23 Mar 2019 03:01:01 GMT X-Ua-Compatible: IE=edge,chrome=1 Expires: Sat, 1 Jan 2000 00:00:00 GMT Content-Length: 29481 Content-Language: sl Content-Type: text/html;charset=utf-8

Mariborska podružnica

Predstavitev mariborske podružnice.

Mariborsko podružnico vodi upravni odbor, ki se sestaja enkrat ali dvakrat letno, določa program dela in spremlja izvajanje sklepov. Odbor razpravlja o perečih problemih članov: izobraževanje, raziskovanje in razvoj, zaposlovanje, nagrajevanje.

Mariborska podružnica vsako leto prireja posvetovanje Slovenski kemijski dnevi. Organizira tudi seminarje in strokovna predavanja tujih in domačih strokovnjakov.

Člani podružnice aktivno sodelujejo v različnih sekcijah slovenskega kemijskega društva. Prizadevajo si tudi pridobiti nove člane, zlasti med študenti zadnjih letnikov in absolventi Fakultete za kemijo in kemijsko tehnologijo v Mariboru.

Predsednica podružnice je izr. prof. dr. Regina Fuchs Godec.  E-mail: fuchs@um.si