Mariborska podružnica

Predstavitev mariborske podružnice.

Mariborsko podružnico vodi upravni odbor, ki se sestaja enkrat ali dvakrat letno, določa program dela in spremlja izvajanje sklepov. Odbor razpravlja o perečih problemih članov: izobraževanje, raziskovanje in razvoj, zaposlovanje, nagrajevanje.

Mariborska podružnica vsako leto prireja posvetovanje Slovenski kemijski dnevi. Organizira tudi seminarje in strokovna predavanja tujih in domačih strokovnjakov.

Člani podružnice aktivno sodelujejo v različnih sekcijah slovenskega kemijskega društva. Prizadevajo si tudi pridobiti nove člane, zlasti med študenti zadnjih letnikov in absolventi Fakultete za kemijo in kemijsko tehnologijo v Mariboru.

Predsednica podružnice je izr. prof. dr. Regina Fuchs Godec.  E-mail: fuchs@um.si